Кіберспортсмени-переможці 6 сезону iTalent


Dota 2

1 місце «Respectful Bees»
Склад:
  1. Богданов "Dobimil" Валентин
  2. Зарубін "Epikano" Нікіта
  3. Тагізада "Mataraxis_OP" Єфим
  4. Хілька "11012001" Павла
  5. Антоненка "makarnik" Макара
2 місце «Chelyou»
Склад:
  1. Голубєва "spac3crea1ed" Артема
  2. Коваленка "crucialeo1" Ярослава
  3. Каткова "" Микиту
  4. Набєгін "dmytro228" Дмитро
  5. Надточія "TheSoooul" Дмитро

CS: GO

1 місце «STT-»
Склад:
  1. Левицький "rem1nd-" Максим
  2. Нікітін "sady_ez" Єгор
  3. Самсонюк "marat2k-" Кирил
  4. Чернега "Kaga--" Олександр
  5. Кривда "_Kr1vda_" Богдан
2 місце «BezMyx»
Склад:
  1. Руденко "wvfeun" Олексій
  2. Твердохліб "_SteNC1l_" Дмитро
  3. Волнєйкін "DjPippL" Максим
  4. Лимар "-oWneRRR" Михайло
  5. Нечипорчук "for3v3ry0uNg" Максим

Hearthstone

1 місце «DeadlyMouse»
Склад:
  1. Галаганов Ілля
2 місце «EXO»
Склад:
  1. Блінов Єгор

Кіберспортсмени-переможці 5 сезону iTalent


Dota 2

1 місце «Team "ENEMY" U-18»
Склад:
  1. Богачик "VERDICTx" Святослав
  2. Головач "Rostikk" Ростислав
  3. Надточій "TheSoooul" Данило
2 місце «black sheep»
Склад:
  1. Дудiк "2030405" Дмитро
  2. Грибан "COSMICIVAN" Іван
  3. Набєгін "dmytro228" Дмитро
  4. Шешин "" Данила

CS: GO

1 місце «WKOLA_GG»
Склад:
  1. Рева "HkTA" Микита
  2. Руденко "arh1pp" Олексiй
  3. Лимар "" Михайло
  4. Соколов "d6rk" Ростислав
  5. Кривда "Dark_CSGO200" Богдан
2 місце «SoulAbyss»
Склад:
  1. Сучок "somniumm" Олександр
  2. Лоленко "wrld1" Кирил
  3. Дудик "Lizsard" Олексій
  4. Шовтенко "" Валентин
  5. Шакіров "Shakirr" Максим

Hearthstone

1 місце «Starkrab»
Склад:
  1. Василенко Василь
2 місце «DeadlyMouse»
Склад:
  1. Галаганов Ілля

Кіберспортсмени-переможці 4 сезону iTalent


Dota 2

1 місце «Godless5»
Склад:
  1. Пархоменко "svick" Сергій
  2. Самойлов "Start9921" Владислав
  3. Сєнькін "Natsu1607" Владислав
  4. Страшненко "Rainh4rd" Нікіта
  5. Набєгін "Dmytro228" Дмитро
2 місце «Midnight Alert»
Склад:
  1. Кудлай "Demon_Yarik" Ярослав
  2. Чигир "aleeson7" Данило
  3. Нецвітай "necvit" Єгор
  4. Довгий "Belony" Єгор4
  5. Гончаренко "mamahoho" Володимир

CS: GO

1 місце «Haschak Sisters»
Склад:
  1. Білов "uQluthasmgso" Павло
  2. Щербина "empy_3" Андрій
  3. Копаниця "Slade3" Андрій
  4. Переднянкін "SlappySmalls" Андрій
  5. Легоньков "zorn--" Олексій
2 місце «kegl1»
Склад:
  1. Міценко "schooldodger" Олександр
  2. Папіян "Lotekorhick" Карен
  3. Сакач "yungshara" Михайло3
  4. Шульга "Malkiss" Михайло
  5. Уткін "BONCE1" Андрій

Hearthstone

1 місце «SkyBow»
Склад:
  1. Ільченко Владислав
2 місце «GabeNewell»
Склад:
  1. Гайдамаченко Кирило

Кіберспортсмени-переможці 3 сезону iTalent


Dota 2

1 місце «TeamTinkerNewG»
Склад:
  1. Надточій "TheSoooul" Данило
  2. Панасенко "1848" Кирил
  3. Тагизада "TTNG" Ефим
  4. Павлов "G0Dl1K33" Тарас
  5. Харламов "SquiperHp" Денис
2 місце «bane of paiN»
Склад:
  1. Дикарев "nikita32228" Никита
  2. Пилипенко "Ultron_228" Михайло
  3. Кочергін "Vlados1q" Владислав
  4. Набєгін "dmytro228" Дмитро
  5. Радько "WindPower-" Даниїл

CS: GO

1 місце «pa6o4uy kJIacc»
Склад:
  1. Маркевич "werb1t" Богдан
  2. Міценко "onas11" Олександр
  3. Шульга "Malkiss" Михайло
  4. Папіян "Lotekor" Карен
  5. Малинов "FATALE" Єгор
2 місце «Full TILT»
Склад:
  1. Кармачов "-TRETON-" Володимир
  2. Самсонюк "DangerS-Cs" Кирил
  3. Чернега "R1f-" Олександр
  4. Нікітін "sady_ez" Єгор
  5. Чернишков "SashaBlack" Олександр

Hearthstone

1 місце «zeushacker1»
Склад:
  1. Іваненко Олег
2 місце «DancingPiggy»
Склад:
  1. Тимченко Олексій